Wspólna twarz Five Nights At Freddys Fazbear Frights Tom 10

Być może najbardziej znana gra komputerowa została zainspirowana przez jedną z najbardziej kultowych postaci w historii. Chodzi oczywiście o Five Nights At Freddy’s, czyli grę, w której gracz musi przetrwać 5 nocy w restauracji typu fast food. Jednak postać, która stała się inspiracją dla tego tytułu to nie jest kto inny jak Freddy Fazbear – maskotka pizzerii, która okazała się być bardzo popularna wśród dzieci.

Dziś Five Nights At Freddy’s to już prawdziwa marka, a jej twórca Scott Cawthon ma na swoim koncie kilka innych gier i produktów licencyjnych. Najnowsza odsłona serii to Tom 10 Fazbear Frights, czyli książka oparta na motywach gry. Książka ta skupia się na strasznych historiach, które rozgrywają się wokół Freddy’ego i jego przyjaciół. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej intrygującej pozycji! Znajoma twarz Five Nights At Freddys Fazbear Frights Tom 10

Czy to koniec Five Nights At Freddy’s?

Przez ostatnie kilka lat Five Nights at Freddy’s stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo. Od momentu, gdy pierwsza gra została wydana w 2014 roku, seria doczekała się sześciu kolejnych części, a także spin-offów i dodatków. Wszystkie te tytuły cieszyły się dużym powodzeniem wśród graczy i krytyków, a marka stała się jedną z najbardziej dochodowych w branży.

Ostatnia część serii, Five Nights at Freddy’s 6, została wydana we wrześniu 2019 roku i prawdopodobnie będzie to ostatnia gra w serii. W ostatnim czasie twórca gier, Scott Cawthon, przekazał prawa do marki Viacom, co sugeruje, że nie pracuje już nad żadnymi nowymi grami lub projektami związanymi z Five Nights at Freddy’s.

Najnowszy tom Fazbear Frights już w sprzedaży!

Uwielbiany przez fanów serii Five Nights at Freddy’s komiks Fazbear Frights zadebiutował w sprzedaży wraz z najnowszym, dziesiątym tomem. Komiks opowiada o przygodach animatroników ze słynnej restauracji Freddy Fazbear’s Pizza. Bohaterowie muszą stawić czoła nowym wyzwaniom i niebezpieczeństwom, które czekają na nich w miejscu pracy. Czy uda im się pokonać wszystkie przeszkody i wrócić do domu bezpiecznie?

Fani serii będą z pewnością zadowoleni z najnowszej odsłony komiksu, która jest pełna akcji, humoru i tajemnic. Kolekcja Fazbear Frights jest dostępna w sprzedaży od dziś.

Zobacz, co czeka na ciebie w najnowszym tomie Fazbear Frights!

W najnowszym tomie Fazbear Frights zobaczymy, jak dzieciaki radzą sobie w nowej szkole. Będzie o tym, jak przyjaciele muszą się ze sobą dogadać i pomagać sobie nawzajem. Czytelnicy dowiedzą się także, czym jest strach i dlaczego warto go pokonać.